W sobotę 13 stycznia 2018 roku w salach  Muzeum odbył się noworoczny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru Seniora "Młodzi Duchem". Wspólne kolędowanie o godzinie osiemnastej rozpoczęła „Cicha noc”, po której przybyłych gości przywitała p.o. dyrektora Muzeum Ksenia Stasiak, a następnie chórzyści pod kierunkiem p. Janiny Arent wykonali najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Koncert odbył się we współpracy z Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach. Spotkanie zakończyły wspólne życzenia noworoczne i podziękowania Władzom Samorządowym Powiatu Kutnowskiego, Gminy Krośniewice, firmom, instytucjom i szkołom oraz sponsorom za każdego rodzaju pomoc                   i wsparcie okazane muzeum w minionym roku.

k3 k4 adi