W środę 22 listopada nasze muzeum odwiedziła grupa uczniów z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. bł. Jana Pawła II w Zalesiu. Uczniowie klas IV-VI wzięli udział w lekcji muzealnej poświęconej symbolom narodowym. Podczas zajęć , oprócz wykładu z prezentacją uczniowie obejrzeli film edukacyjny , rozwiązywali zadania związane z symbolami narodowymi. Po lekcji młodzież z Zalesia została  oprowadzona  po stałej ekspozycji muzeum.

23 listopada zagościli u nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej Fundacji Elementarz z Odziałem Przedszkolnym w Jankowicach. Uczniowie klas IV-VI , pod opieką pana Bogusława Lewandowskiego mieli okazję przypomnieć sobie najważniejsze  wiadomości o symbolach narodowych podczas zajęć im poświęconym.

We wtorek,  28 listopada, sale muzeum zostały wypełnione przez uczniów Szkoły Podstawowej im. gen. Wł. Andersa w Nowem. Dwie grupy z klas I-III oraz klas IV-VI , wraz z opiekunkami , zwiedziły ekspozycję stałą oraz wzięły udział w lekcji muzealnej poświęconej symbolom narodowym

zalesie2 jan5 nowe1