Szanowni Państwo.

Informujemy iż do końca marca można zgłaszać kandydatów do Honorowej Nagrody Hetmana Kolekcjonerów Polskich.

Wszystkie zainteresowane organizacje  kolekcjonerów i muzea prosimy o zgłaszanie swoich kandydatów do Honorowej Nagrody. Kapituła będzie rozpatrywać wnioski, które przysłane zostaną do muzeum do 31 marca (decyduje data stempla pocztowego).

Insygnia Nagrody – pierścienie i dyplomy wręczone zostaną laureatom podczas XIV Ogólnopolskiego Święta Kolekcjonerów w dniu 7 czerwca br.

Wniosek można pobrać z naszej strony internetowej. Wniosek można wypełnić komputerowo i wydrukowany podpisać, lub można wydrukować formularz i wypełnić ręcznie. Do wniosku można dołączyć (wskazane) materiały ilustrujące najważniejsze(!) osiągnięcia kolekcjonerskie kandydata.

Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej w dziale Kolekcjonerstwo, w zkładce - Honorowa Nagroda Hetmana Kolekcjonerów Polskich.