najpiekniejsza szopka 2014Szanowni Uczniowie i Nauczyciele

Konkurs na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową został rozstrzygnięty 3 marca 2014 r. Największą liczbę głosów zdobyła szopka nr 55 wykonana przez Magdalenę Kołodziejską ze Szkoły Podstawowej Fundacji "Elementarz" w Jankowicach. Protokół z przeliczenia głosów do wglądu w siedzibie muzeum.

W związku z zakończeniem wystawy "Drewniane kościoły Diecezji Łowickiej", której towarzyszyła wystawa szopek bożonarodzeniowych oraz ozdób choinkowych, uprzejmie prosimy autorów o odbiór prac konkursowych z Muzeum im. Jerzego Dunin-Borkowskiego w Krośniewicach (Plac Wolności 1). Prace można odbierać do 31 marca bieżącego roku. Prace nie będą dłużej przechowywane ze względu na brak możliwości magazynowania.